Tabulka a bodování

24. ročník 2020/2021

Bodování týmů - celkové výsledky

Poř. Tým Z V VP PP P Score + - B
1. HC Berani Nejdek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. HC Eagles Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. HC Falcons 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HC Stars Chodov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Hellfish team Cheb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HC Libavské Údolí "A" 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. HC Libavské Údolí "B" 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. HC Nové Sedlo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Panthers Cheb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. HC Punkers Chodov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Renegades 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. HC Stará Chodovská 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HC Tučňáci 2004 Cheb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. HC Vikings Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bodování týmů - domácí zápasy

Hodnocení týmů podle úspěšnosti v domácích zápasech

Poř. Tým Z V VP PP P Score + - B
1. HC Panthers Cheb 3 3 0 0 0 16 30 14 9
2. HC Vikings Sokolov 3 3 0 0 0 15 24 9 9
3. HC Berani Nejdek 3 2 0 1 0 12 29 17 7
4. HC Falcons 3 2 0 0 1 13 20 7 6
5. Hellfish team Cheb 2 2 0 0 0 10 18 8 6
6. HC Punkers Chodov 3 2 0 0 1 1 16 15 6
7. HC Eagles Karlovy Vary 2 1 0 0 1 5 16 11 3
8. HC Nové Sedlo 2 1 0 0 1 3 7 4 3
9. HC Libavské Údolí "A" 2 0 1 1 0 0 7 7 3
10. HC Tučňáci 2004 Cheb 2 1 0 0 1 -6 12 18 3
11. HC Stars Chodov 3 0 1 0 2 -5 10 15 2
12. HC Renegades 2 0 0 0 2 -9 8 17 0
13. HC Stará Chodovská 2 0 0 0 2 -13 4 17 0
14. HC Libavské Údolí "B" 3 0 0 0 3 -25 10 35 0

Bodování týmů - venkovní zápasy

Hodnocení týmů podle úspěšnosti ve venkovních zápasech

Poř. Tým Z V VP PP P Score + - B
1. HC Eagles Karlovy Vary 3 2 0 1 0 13 21 8 7
2. HC Vikings Sokolov 2 2 0 0 0 16 26 10 6
3. HC Nové Sedlo 3 2 0 0 1 2 15 13 6
4. HC Punkers Chodov 2 2 0 0 0 2 15 13 6
5. HC Libavské Údolí "A" 3 2 0 0 1 0 15 15 6
6. Hellfish team Cheb 3 1 1 0 1 17 34 17 5
7. HC Stars Chodov 2 1 1 0 0 4 11 7 5
8. HC Panthers Cheb 2 1 0 0 1 -5 3 8 3
9. HC Tučňáci 2004 Cheb 3 1 0 0 2 -10 13 23 3
10. HC Libavské Údolí "B" 2 0 0 1 1 -5 6 11 1
11. HC Berani Nejdek 2 0 0 0 2 -8 5 13 0
12. HC Renegades 3 0 0 0 3 -12 12 24 0
13. HC Falcons 2 0 0 0 2 -12 5 17 0
14. HC Stará Chodovská 3 0 0 0 3 -19 13 32 0

TOP 10 - Kanadské bodování - základní část

Poř. Tým Hráč Z G A T B
1.HEL Podhrázský, Václav 511 9 3 20
2.VKS Závorka, David 58 12 2 20
3.VKS Goralka, Matěj 514 5 4 19
4.BER Sklenář, Tomáš 410 6 1 16
5.VKS Šarm, Martin 46 10 2 16
6.PAN Rybák, Michal 511 4 2 15
7.EAG Chvalovský, Tomáš 511 4 0 15
8.PUN Soukup, Martin 39 6 0 15
9.HEL Dus, Daniel 58 5 3 13
10.TUC Šebek, Jakub 57 6 0 13
Poř. Tým Hráč Z G A T B
11.NSD Kemr, Luděk 57 5 1 12
12.EAG Mařík, Karel 56 6 2 12
13.PAN Neupauer, Jan 57 4 0 11
14.EAG Hebik, Tomáš 47 3 1 10
15.PAN Moudrý, Michal 25 5 0 10
16.FAL Brožík, Miloš 57 2 1 9
17.HEL Lavička, Petr 56 3 0 9
18.BER Fassel, Karel 35 4 1 9
19.PUN Hromi, Martin 52 7 0 9
20.HCS Ondráček, Martin 48 0 0 8
Poř. Tým Hráč Z G A T B
21.EAG Bizík, Vladimír 46 2 3 8
22.VKS Máj, Michal 56 2 1 8
23.FAL Vaněk ml., Václav 55 3 1 8
24.HEL Vokoun, Petr 45 3 0 8
25.HEL Havlíček, Martin 53 5 3 8
26.EAG Berka, Vítězslav 51 7 0 8
27.LUB Šmíd, Jaroslav 47 0 1 7
28.HEL Kostelecký, Karel 36 1 1 7
29.HEL Turek, Tomáš 45 2 2 7
30.HEL Lavička, Zdeněk 55 2 0 7