Ročníky

Tým

HC Eagles Karlovy Vary

EAG

Kontakt

Timur Shamsutdinov

776588881

tima.kv@gmail.com

V soutěži od: 2018 (6 sezon)

hráčů celkem: 20

brankářů: 2

obránců: 18

útočníků: 18

Konečná umístění v předešlých ročnících

# Ročník Umístění
26. 2022/2023 4.místo
25. 2021/2022 6.místo
24. 2020/2021 5.místo
23. 2019/2020 2.místo
22. 2018/2019 12.místo

Soupiska hráčů (Celkem: 18+2)

# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
. Musil ml., Petr -- Brankář
51. Polanský, Jakub -- Brankář
# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
99. Musil, Petr 50 let Útočník
96. Malý, Tadeaš 27 let Útočník
74. Adačov, Musa -- neuvedeno
84. Shamsutdinov, Timur -- neuvedeno
17. Gadžiev, Abdul -- neuvedeno
93. Obdržálek, Jiří 33 let neuvedeno
13. Gossl, Miroslav -- neuvedeno
80. Kalianko, Petr 54 let neuvedeno
11. Berka, Vítězslav 36 let neuvedeno
97. Mařík, Karel 27 let neuvedeno
10. Hebik, Tomáš 29 let neuvedeno
24. Bizík, Vladimír 31 let neuvedeno
22. Chvalovský, Tomáš 36 let neuvedeno
. Tregler, Jiří 53 let neuvedeno
. Ozom, Aleš -- Útočník
91. Červenka, Jiří -- neuvedeno
. Pavlíček, Stanislav -- neuvedeno
33. Slama , Vojtěch 31 let Útočník

Zápasy

Kolo Zápas Datum Místo Výsledek B
1.VKS x EAG 10.9.2023 11:52Karlovy Vary (hlavní hala) 0:0 0
2.EAG x REN 16.9.2023 19:30Karlovy Vary (hlavní hala) 0:5 -3
3.HCS x EAG 24.10.2023 18:18Karlovy Vary (tréninková hala) 5:7 3
5.NSD x EAG 8.10.2023 18:22Karlovy Vary (hlavní hala) 5:0 -3
6.EAG x LUA 14.10.2023 20:48Karlovy Vary (hlavní hala) 0:5 -3
7.FAL x EAG 22.10.2023 21:53Karlovy Vary (tréninková hala) 5:0 -3
8.EAG x RYS 29.10.2023 19:27Cheb 0:5 -3
9.EAG x SCH 4.11.2023 15:19Karlovy Vary (hlavní hala) 0:5 -3
10.EAG x PUN 12.11.2023 17:38Karlovy Vary (hlavní hala) 0:5 -3
11.TUC x EAG 19.11.2023 22:57Cheb 1:6 3
12.EAG x PAN 26.11.2023 21:52Cheb 5:1 3
13.LUB x EAG 2.12.2023 22:36Sokolov 2:9 3
14.EAG x HOR 9.12.2023 22:15Karlovy Vary (tréninková hala) 22:0 3
15.BER x EAG 30.10.2023 19:58Nejdek 0:5 3
1.EAG x SCH 6.1.2024 19:29Nejdek 4:2 3
2.EAG x HOR 13.1.2024 22:33Karlovy Vary (hlavní hala) 8:1 3
3.EAG x FAL 20.1.2024 22:04Karlovy Vary (hlavní hala) 8:3 3
4.LUA x EAG 28.1.2024 19:11Sokolov 5:2 0
5.EAG x VKS 4.2.2024 16:43Karlovy Vary (hlavní hala) 1:7 0
6.EAG x REN 11.2.2024 15:22Karlovy Vary (hlavní hala) 10:2 3