Ročníky

Tým

HC Tučňáci 2004 Cheb

TUC

Kontakt

David Milichovský

778071122

d.milichovsky@seznam.cz

V soutěži od: 2014 (8 sezon)

hráčů celkem: 20

brankářů: 3

obránců: 17

útočníků: 17

Konečná umístění v předešlých ročnících

# Ročník Umístění
24. 2020/2021 13.místo
23. 2019/2020 10.místo
22. 2018/2019 7.místo
21. 2017/2018 5.místo
20. 2016/2017 6.místo
19. 2015/2016 6.místo
18. 2014/2015 6.místo

Soupiska hráčů (Celkem: 17+3)

# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
. Hess, Radek 42 let Brankář
. Vrána, Jakub -- Brankář
. Homolka, Milan -- Brankář
# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
.
Špinetti, Jan 46 let neuvedeno
.
Marek, Miroslav 46 let Útočník
. Mleziva, Václav -- neuvedeno
33. Kala, Lukáš 41 let Útočník
16. Bavor, Lukáš 42 let Útočník
. Fenzl, Jaroslav -- neuvedeno
. Zakrzewsky, David -- neuvedeno
. Gamrot, Tomáš -- Útočník
. Velek, Karel -- neuvedeno
. Sedlák, Petr 47 let neuvedeno
. Fischer, Tomáš -- neuvedeno
. Milichovský, David -- neuvedeno
. Valečka, Jakub -- neuvedeno
. Šmíd, Martin -- neuvedeno
. Valíček, Jaroslav -- neuvedeno
. Šebek, Jakub -- neuvedeno
. Lukeš, Václav 34 let Útočník

Zápasy

Kolo Zápas Datum Místo Výsledek B
1.PAN x TUC 5.9.2021 13:00Sokolov 5:12 3
2.LUB x TUC 10.9.2021 20:30Sokolov 5:3 0
3.FAL x TUC 18.9.2021 20:57Karlovy Vary (hlavní hala) 15:2 0
4.TUC x VKS 26.9.2021 23:09Cheb 0:10 0
5.TUC x REN 2.10.2021 21:41Cheb 2:8 0
6.TUC x HEL 9.10.2021 10:00Cheb 5:8 0
7.TUC x BER 16.10.2021 18:00Sokolov 5:13 0
8.TUC x NSD 23.10.2021 19:15Cheb 0:11 0
9.TUC x LUA 30.10.2021 19:15Cheb 3:4 sn 1
10.EAG x TUC 6.11.2021 09:00Karlovy Vary (hlavní hala) 3:2 sn 1
11.TUC x SCH 21.11.2021 16:00Karlovy Vary (tréninková hala) 3:8 0
12.PUN x TUC 20.11.2021 18:30Karlovy Vary (hlavní hala) 4:2 0
13.TUC x HCS 5.2.2022 19:30Cheb 3:7 0
14.TUC x PAN 4.12.2021 19:00Cheb 2:4 0
15.TUC x LUB 11.12.2021 19:00Cheb 2:1 sn 2
16.TUC x FAL 12.2.2022 20:30Karlovy Vary (hlavní hala) 3:7 0
17.VKS x TUC 16.1.2022 20:00Sokolov 8:7 sn 1
18.REN x TUC 15.1.2022 19:45Cheb 4:3 sn 1
19.HEL x TUC 23.1.2022 17:00Cheb 4:0 0
20.BER x TUC 12.3.2022 19:00Cheb 5:6 sn 2
21.NSD x TUC 6.2.2022 15:00Karlovy Vary (hlavní hala) 5:1 0
22.LUA x TUC 13.2.2022 20:15Sokolov 1:2 3
23.TUC x EAG 19.2.2022 19:00Cheb 4:3 sn 2
24.SCH x TUC 6.3.2022 13:00Nejdek 4:1 0
25.TUC x PUN 5.3.2022 19:00Cheb 4:8 0
26.HCS x TUC 13.3.2022 16:45Karlovy Vary (tréninková hala) 3:7 3
27.BER x TUC 19.3.2022 19:00Cheb 5:0 0
27.TUC x BER 20.3.2022 19:30Sokolov 0:5 0