Ročníky

Tým

HC Libavské Údolí "A"

LUA

Kontakt

Miroslav Bobčík

608978384

obec.bobcik@seznam.cz

V soutěži od: 1997 (27 sezon)

hráčů celkem: 20

brankářů: 3

obránců: 17

útočníků: 17

Konečná umístění v předešlých ročnících

# Ročník Umístění
26. 2022/2023 9.místo
25. 2021/2022 13.místo
24. 2020/2021 7.místo
23. 2019/2020 11.místo
22. 2018/2019 6.místo
21. 2017/2018 7.místo
20. 2016/2017 8.místo
19. 2015/2016 4.místo
18. 2014/2015 4.místo
17. 2013/2014 1.místo
16. 2012/2013 5.místo
15. 2011/2012 5.místo
14. 2010/2011 4.místo
13. 2009/2010 2.místo
12. 2008/2009 5.místo
11. 2007/2008 3.místo
10. 2006/2007 1.místo
9. 2005/2006 1.místo
7. 2003/2004 6.místo
6. 2002/2003 6.místo
5. 2001/2002 5.místo
4. 2000/2001 6.místo
3. 1999/2000 3.místo
2. 1998/1999 2.místo
1. 1997/1998 3.místo

Soupiska hráčů (Celkem: 17+3)

# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
.
Pekuniak, David -- Brankář
39. Hámor, Martin -- Brankář
57. Kubík, Roman 48 let Brankář
# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
84. Račan, Jan 39 let Útočník
79. Bobčík, Miroslav 45 let Útočník
9. Trepák, Pavel 38 let Útočník
10. Trepák, Ladislav 45 let neuvedeno
31. Štoll, Filip 44 let neuvedeno
53. Hanek, Ivan 55 let neuvedeno
51. Hradský, Stanislav 47 let neuvedeno
77. Jánošík, Radek 52 let neuvedeno
96. Dančák, Václav 52 let neuvedeno
23. Petrák, Tomáš 38 let neuvedeno
60. Šetele, Filip 44 let neuvedeno
21. Tesař, Bronislav 44 let neuvedeno
11. Lahučký, Pavel 39 let Útočník
8. Tóth, Václav 51 let Útočník
15. Bubla, Václav 36 let Útočník
21. Kodýdek, Jan 45 let Útočník
2. Vondra, Štěpán 25 let Útočník

Zápasy

Kolo Zápas Datum Místo Výsledek B
1.LUA x PUN 9.9.2023 21:30Sokolov 4:5 0
2.TUC x LUA 16.9.2023 22:17Cheb 0:3 3
3.PAN x LUA 23.9.2023 20:41Cheb 9:3 0
4.LUB x LUA 2.10.2023 19:06Sokolov 2:3 3
5.LUA x HOR 8.10.2023 21:05Cheb 3:4 sn 1
6.EAG x LUA 14.10.2023 20:48Karlovy Vary (hlavní hala) 0:5 3
7.LUA x VKS 21.10.2023 14:27Cheb 3:6 0
8.REN x LUA 29.10.2023 18:43Sokolov 2:3 3
9.LUA x HCS 4.11.2023 18:56Nejdek 10:5 3
11.LUA x NSD 18.11.2023 22:31Karlovy Vary (hlavní hala) 1:8 0
12.LUA x BER 1.11.2023 21:54 5:0 3
13.FAL x LUA 3.12.2023 20:01Sokolov 4:8 3
14.LUA x RYS 9.12.2023 20:37Cheb 5:0 3
15.LUA x SCH 17.12.2023 20:21Sokolov 8:3 3
1.HCS x LUA 6.1.2024 22:13Sokolov 4:5 3
2.LUA x LUB 14.1.2024 19:55Cheb 2:8 0
3.SCH x LUA 21.1.2024 15:22Nejdek 1:5 3
4.LUA x EAG 28.1.2024 19:11Sokolov 5:2 3
5.LUA x HOR 18.2.2024 21:38Sokolov 13:0 3
6.LUA x TUC 10.2.2024 22:09Cheb 4:5 sn 1
28.LUB x LUA 3.3.2024 20:05Sokolov 2:1 sn 1
28.LUA x LUB 24.2.2024 22:31Karlovy Vary (hlavní hala) 3:3 0