Tabulka a bodování

26. ročník 2022/2023

Bodování týmů - celkové výsledky

Poř. Tým Z V VP PP P Score + - B
1. HC Eagles Karlovy Vary 4 4 0 0 0 22 27 5 12
2. HC Tučňáci 2004 Cheb 6 4 0 0 2 5 18 13 12
3. HC Nové Sedlo 5 3 0 1 1 17 35 18 10
4. HC Vikings Sokolov 5 2 2 0 1 12 26 14 10
5. HC Stars Chodov 6 3 0 1 2 0 25 25 10
6. HC Libavské Údolí "A" 4 2 1 0 1 0 15 15 8
7. HC Punkers Chodov 5 2 0 1 2 4 24 20 7
8. HC Libavské Údolí "B" 4 2 0 0 2 6 13 7 6
9. HC Falcons 4 1 0 0 3 -6 7 13 3
10. HC Renegades 6 1 0 0 5 -8 17 25 3
11. HC Berani Nejdek 5 1 0 0 4 -14 15 29 3
12. Hellfish team Cheb 6 0 0 0 6 0 0 0 0
13. HC Panthers Cheb 5 1 0 0 4 -14 12 26 0
14. HC Stará Chodovská 5 0 0 0 3 -24 0 24 -12

Bodování týmů - domácí zápasy

Hodnocení týmů podle úspěšnosti v domácích zápasech

Poř. Tým Z V VP PP P Score + - B
1. HC Stars Chodov 4 2 0 1 1 0 19 19 7
2. HC Eagles Karlovy Vary 2 2 0 0 0 12 14 2 6
3. HC Nové Sedlo 2 2 0 0 0 9 15 6 6
4. HC Vikings Sokolov 3 1 1 0 1 5 14 9 5
5. HC Libavské Údolí "B" 2 1 0 0 1 2 5 3 3
6. HC Falcons 2 1 0 0 1 0 4 4 3
7. HC Renegades 3 1 0 0 2 -3 11 14 3
8. HC Libavské Údolí "A" 2 1 0 0 1 -4 5 9 3
9. HC Tučňáci 2004 Cheb 3 1 0 0 2 -4 5 9 3
10. HC Berani Nejdek 3 1 0 0 2 -12 10 22 3
11. HC Punkers Chodov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
12. Hellfish team Cheb 3 0 0 0 3 0 0 0 0
13. HC Panthers Cheb 2 0 0 0 2 -8 3 11 -3
14. HC Stará Chodovská 3 0 0 0 3 -14 0 14 -6

Bodování týmů - venkovní zápasy

Hodnocení týmů podle úspěšnosti ve venkovních zápasech

Poř. Tým Z V VP PP P Score + - B
1. HC Tučňáci 2004 Cheb 3 3 0 0 0 9 13 4 9
2. HC Eagles Karlovy Vary 2 2 0 0 0 10 13 3 6
3. HC Punkers Chodov 4 2 0 0 2 5 21 16 6
4. HC Vikings Sokolov 2 1 1 0 0 7 12 5 5
5. HC Libavské Údolí "A" 2 1 1 0 0 4 10 6 5
6. HC Nové Sedlo 3 1 0 1 1 8 20 12 4
7. HC Libavské Údolí "B" 2 1 0 0 1 4 8 4 3
8. HC Stars Chodov 2 1 0 0 1 0 6 6 3
9. HC Panthers Cheb 3 1 0 0 2 -6 9 15 3
10. Hellfish team Cheb 3 0 0 0 3 0 0 0 0
11. HC Berani Nejdek 2 0 0 0 2 -2 5 7 0
12. HC Renegades 3 0 0 0 3 -5 6 11 0
13. HC Falcons 2 0 0 0 2 -6 3 9 0
14. HC Stará Chodovská 2 0 0 0 0 -10 0 10 -6

TOP 10 - Brankáři

Poř. Tým Hráč Z TOI GA A T GZ
1.LUB Veselý, Miroslav 290 3 0 0 1,50
2.EAG Polanský, Jakub 290 5 0 0 2,50
3.VKS Saleta, Dominik 3135 9 0 0 3,00
4.REN Míka, Miroslav 145 3 0 0 3,00
5.TUC Vrána, Jakub 4180 13 0 0 3,25
6.NSD Valdman, Václav 4180 13 0 0 3,25
7.LUA Kubík, Roman 4180 15 0 0 3,75
8.LUB Moravec, Vladimir 145 4 0 0 4,00
9.PUN Vodička, Tomaš 145 4 0 0 4,00
10.SCH Šejna (B), Pavel 145 4 0 0 4,00

TOP 10 - Kanadské bodování - základní část

Poř. Tým Hráč Z G A T B
1.NSD Kemr, Luděk 39 4 1 13
2.NSD Krupička, Stanislav 57 5 1 12
3.PUN Kysela, Jan 38 3 2 11
4.NSD Bouda, Pavel 45 4 1 9
5.PUN Matoušek, Marek 35 4 0 9
6.REN Dřímal, Martin 53 6 1 9
7.EAG Mařík, Karel 26 2 0 8
8.NSD Terla, Ladislav 53 5 2 8
9.EAG Hebik, Tomáš 25 2 0 7
10.REN Křeček, Ondřej 54 3 2 7
Poř. Tým Hráč Z G A T B
11.VKS Šarm, Martin 43 4 1 7
12.VKS Szolar, Lukáš 43 4 0 7
13.HCS Štefan, Robert 35 1 0 6
14.VKS Závorka, David 33 3 0 6
15.HCS Kocian, Petr 42 4 2 6
16.BER Krejčí, Petr 35 0 0 5
17.REN Korel, Tomáš 55 0 1 5
18.TUC Šebek, Jakub 44 1 1 5
19.NSD Jirota, Roman 54 1 1 5
20.LUB Pašek, Antonín 34 1 1 5
Poř. Tým Hráč Z G A T B
21.VKS Goralka, Matěj 33 2 1 5
22.HCS Žiška, Ondřej 23 2 1 5
23.PAN Petr, Miloš 33 2 0 5
24.TUC Milichovský, David 32 3 0 5
25.REN Podhajský, Karel 42 3 0 5
26.PAN Rybák, Michal 34 0 1 4
27.VKS Novák, Jaroslav 34 0 1 4
28.LUA Šetele, Filip 33 1 0 4
29.EAG Bizík, Vladimír 23 1 0 4
30.VKS Rabina, Petr 43 1 0 4