Ročníky

Tým

HC Berani Nejdek

BER

V soutěži od: 1999 (15 sezon)

hráčů celkem: 26

brankářů: 2

obránců: 24

útočníků: 24

Konečná umístění v předešlých ročnících

# Ročník Umístění
24. 2020/2021 1.místo
23. 2019/2020 7.místo
22. 2018/2019 1.místo
21. 2017/2018 2.místo
20. 2016/2017 2.místo
19. 2015/2016 2.místo
18. 2014/2015 1.místo
17. 2013/2014 4.místo
8. 2004/2005 1.místo
7. 2003/2004 4.místo
6. 2002/2003 5.místo
5. 2001/2002 6.místo
4. 2000/2001 7.místo
3. 1999/2000 1.místo

Soupiska hráčů (Celkem: 24+2)

# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
76. Bílek, Jan -- Brankář
2. Bartoš, Martin -- Brankář
# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
14. Anton, Miroslav -- Obránce
53. Halapej, Filip -- Útočník
69. Krejčí, Petr 42 let Útočník
32. Halapej, David 20 let Útočník
34.
Schaller, Martin -- Útočník
65. Kotěs, Milan -- Obránce
33. Šinovský, Miroslav 59 let Obránce
30. Holý, Martin -- Obránce
88. Fassel, Karel 35 let Útočník
96. Kinkal, Jindřich 53 let Obránce
55. Scheer, Milan 39 let Útočník
18. Pichl, Martin -- Útočník
17. Rejcha, Roman -- Útočník
8. Kratochvíl, Lukáš -- Útočník
71. Gurovič, Jozef 43 let Obránce
13. Mlateček, Jiří -- Obránce
21. Lexa, David -- Obránce
61. Reiser, Tomáš -- Útočník
23. Marek, Tomáš -- Útočník
24. Lucovič, Radek -- Útočník
68. Hodek, Patrik 28 let Útočník
16. Bachratý, Tomáš -- Útočník
11. Durant, Miroslav 42 let Útočník
.
Holba, Luděk -- Útočník

Zápasy

Kolo Zápas Datum Místo Výsledek B
1.VKS x BER 4.9.2021 17:00Sokolov 3:5 3
2.BER x SCH 11.9.2021 20:00Nejdek 5:6 sn 1
3.REN x BER 18.9.2021 22:06Sokolov 4:3 sn 1
4.BER x PUN 25.9.2021 19:30Nejdek 6:5 sn 2
5.HEL x BER 3.10.2021 21:08Cheb 9:3 0
6.BER x HCS 9.10.2021 13:30Nejdek 6:5 sn 2
7.TUC x BER 16.10.2021 18:00Sokolov 5:13 3
8.BER x PAN 30.10.2021 18:30Nejdek 7:5 3
9.NSD x BER 31.10.2021 20:15Karlovy Vary (tréninková hala) 4:5 sn 2
10.BER x LUB 6.11.2021 14:00Nejdek 6:3 3
11.BER x LUA 13.11.2021 15:30Nejdek 2:4 0
12.FAL x BER 20.11.2021 18:00Sokolov 7:6 sn 1
13.BER x EAG 22.1.2022 19:45Karlovy Vary (hlavní hala) 7:2 3
14.BER x VKS 5.12.2021 14:30Nejdek 8:5 3
15.SCH x BER 11.12.2021 18:00Nejdek 6:5 sn 1
16.BER x REN 18.12.2021 14:30Nejdek 13:4 3
17.PUN x BER 8.1.2022 19:15Karlovy Vary (hlavní hala) 6:4 0
18.BER x HEL 20.2.2022 11:30Cheb 0:5 0
19.HCS x BER 23.1.2022 16:30Karlovy Vary (tréninková hala) 6:9 3
20.BER x TUC 12.3.2022 19:00Cheb 5:6 sn 1
21.PAN x BER 3.3.2022 16:23Cheb 0:5 3
22.BER x NSD 12.2.2022 14:00Nejdek 5:7 0
23.LUB x BER 18.2.2022 20:30Karlovy Vary (hlavní hala) 3:13 3
24.LUA x BER 26.2.2022 20:00Sokolov 3:12 3
25.BER x FAL 5.3.2022 14:30Nejdek 6:5 sn 2
26.EAG x BER 5.2.2022 19:45Karlovy Vary (hlavní hala) 4:5 3
27.BER x TUC 19.3.2022 19:00Cheb 5:0 3
27.TUC x BER 20.3.2022 19:30Sokolov 0:5 3
28.VKS x BER 26.3.2022 14:00Nejdek 5:4 0
28.BER x VKS 27.3.2022 13:00Ostrov 5:13 0