Ročníky

Tým

HC Libavské Údolí "B"

LUB

V soutěži od: 2008 (14 sezon)

hráčů celkem: 26

brankářů: 2

obránců: 24

útočníků: 24

Konečná umístění v předešlých ročnících

# Ročník Umístění
24. 2020/2021 7.místo
23. 2019/2020 8.místo
22. 2018/2019 8.místo
21. 2017/2018 9.místo
20. 2016/2017 3.místo
19. 2015/2016 1.místo
18. 2014/2015 3.místo
17. 2013/2014 3.místo
16. 2012/2013 4.místo
15. 2011/2012 2.místo
14. 2010/2011 2.místo
13. 2009/2010 3.místo
12. 2008/2009 1.místo

Soupiska hráčů (Celkem: 24+2)

# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
1. Veselý, Miroslav 30 let Brankář
74. Moravec, Vladimir 47 let Brankář
# Hráč (Příjmení, jméno) Věk Pozice
84. Toth, Marek 47 let neuvedeno
28. Sivíček, Petr -- Útočník
77. Vojtko, Zbyněk -- Útočník
23. Churáň ml., Miroslav 17 let Útočník
12. Veverka, Josef 40 let Útočník
15. Jaksch, Daniel 31 let neuvedeno
91. Starý, Roman 42 let Útočník
25. Šmíd, Jaroslav 38 let Útočník
13. Švejda, Pavel 43 let Útočník
9. Demitra, Petr 39 let Útočník
67. Churaň, Jan 42 let Útočník
66. Krajčovič, Petr 55 let Útočník
65. Jindra, Slava 61 let Útočník
36. Radoš, Jaroslav -- neuvedeno
31. Sýs, Radek 44 let Útočník
82. Tomaško, Michal 47 let Útočník
18. Sýs, Petr 35 let Útočník
17. Churaň, Miroslav 38 let Útočník
98. Valta, Norbert 45 let Útočník
0. Sommer, Karel 25 let Útočník
26. Třiska, Stanislav 46 let neuvedeno
69. Kalabza, Petr 41 let Útočník
4. Klokočník, Petr 51 let Útočník
29. Šofrle, Petr 36 let Útočník

Zápasy

Kolo Zápas Datum Místo Výsledek B
1.HEL x LUB 5.9.2021 11:00Sokolov 6:7 3
2.LUB x TUC 10.9.2021 20:30Sokolov 5:3 3
3.LUB x NSD 19.9.2021 21:19Sokolov 4:3 3
4.LUA x LUB 24.9.2021 22:03Sokolov 5:4 sn 1
5.LUB x EAG 3.10.2021 18:46Sokolov 3:4 0
6.LUB x SCH 10.10.2021 19:30Sokolov 3:16 0
7.LUB x PUN 17.10.2021 13:30Karlovy Vary (hlavní hala) 3:10 0
8.HCS x LUB 24.10.2021 14:52Sokolov 6:2 0
9.LUB x PAN 1.3.2022 10:40Karlovy Vary (tréninková hala) 5:0 3
10.BER x LUB 6.11.2021 14:00Nejdek 6:3 0
11.FAL x LUB 14.11.2021 10:24Sokolov 7:8 sn 2
12.LUB x VKS 19.11.2021 20:30Sokolov 3:4 sn 1
13.REN x LUB 28.11.2021 17:30Sokolov 6:4 0
14.LUB x HEL 5.12.2021 19:45Cheb 1:13 0
15.TUC x LUB 11.12.2021 19:00Cheb 2:1 sn 1
16.NSD x LUB 18.12.2021 13:30Sokolov 7:0 0
17.LUB x LUA 9.1.2022 18:15Sokolov 5:6 sn 1
18.EAG x LUB 14.1.2022 19:00Karlovy Vary (hlavní hala) 5:4 sn 1
19.SCH x LUB 13.2.2022 13:00Nejdek 4:3 0
20.PUN x LUB 30.1.2022 17:15Karlovy Vary (hlavní hala) 7:2 0
21.LUB x HCS 6.2.2022 20:30Sokolov 7:11 0
22.PAN x LUB 12.2.2022 19:00Cheb 3:7 3
23.LUB x BER 18.2.2022 20:30Karlovy Vary (hlavní hala) 3:13 0
24.LUB x FAL 27.2.2022 20:45Sokolov 4:7 0
25.VKS x LUB 6.3.2022 19:30Sokolov 13:5 0
26.LUB x REN 13.3.2022 19:30Sokolov 7:4 3
27.EAG x LUB 18.3.2022 19:00Cheb 11:2 0
27.LUB x EAG 19.3.2022 19:30Sokolov 1:8 0